چگونه وسایلمان را جابجا کنیم بدون اینکه آسیب ببینند ؟

اثاث کشی

  • در زمان چیدن وسایل :

در اسباب کشی سالم هر نوع کارتن به خصوص کارتن مقوایی ، مقدار تحمل وزن وسایل توسط کارتن و به اتصالات آن نیز توجه کنید تا هنگام حمل و نقل با مشکل روبرو نشوید . (برای قوی تر کردن اتصالات کارتن های اثاث کشی که میتوانید به راحتی از شرکت کارتن بار تهیه کنید و لوازم بسته بندی هم برای مقاوم کردن آنها فراهم کنید)

 

  • برای جابجایی آسان‌تر و راحت تر بیشتر جعبه ها :

کارایی طناب ها با قطر زیاد در اسباب کشی سالم اینجا بسیار است . اثاث کشی از کارهای بسیار سخت برای افراد خانواده به ویژه خانم های خانه دار است . بنابراین در زمینه انجام هرچه سریع تر و راحت ترو به دور از خسارت آن و همچنین رفاه بیشترخودتان به ارائه مواردی دراین مورد میپردازیم که توجه شما به آنها سبب کمک به شما میشود

 

  • پس از جمع آوری وسایل ، بسته بندی آنها و قرار دادن در کارتن :

    اسباب کشی راحت

    اسباب کشی راحت

بهتر است که تعداد کارتن ها را شمارش کنید تا در این زمان جعبه ای میان آنها گذاشته نشود .

 

  • بر روی هر کارتن پس تمام شدن بسته بندی آنها :

برچسبی شامل لیستی از  وسایلی را که در کارتن ها قرار داده اید بنویسید و بر روی کارتن مربوطه نیز بچسبانید تا به هر وسیله ای که نیاز داشتید بتوانید به راحتی دسترسی داشته باشید . شما نیز بهتر است به این توجه کنید که اگر در جعبه ای لوازم شکستنی وجود داشته باشد ، بر روی برچسب آن با ماژیک قرمز بنویسید شکستنی و حتما محل قرار گیری آنها در خانه را نیز مشخص کنید .

این مطلب هم جالب است بخوانید...
بسته بندی راحت کتاب ها برای جابجا کردن به خانه جدید

 

  • برای جلوگیری از آلوده شدن فرش و خراب شدن بافت آنها در هنگام حمل و نقل :

بهتر است برای این کار تکه ای پارچه را در بین ریشه های فرش نیز قرار دهید تا از آنها مراقبت کند ، سپس فرش را با پارچه لوله کنید . بهتر است اگر پارچه ای بزرگی در دسترس دارین به دور فرش بپیچید .

 

  • درون هر یک از میزهای آرایش و کشوهای کمد :

بهتر است تمیز کنید و وسایل داخل آن را بصورت مرتب بچینید و کشوهایی را که در آنها وسایلی وجود دارد بهتر است در همون حالت داخل کیسه های بزرگ زباله قرار دهید تا وسایل از کشو خارج نشوند و دره پلاستیک را با پسب محکم ببندید . برای این منظور میتوانید از چسپ های شیشه ای پهن استفاده کنید که میتوانید به راحتی از شرکت کارتن بارتهیه کنید .

 

جهت مطالعه مقاله آموزش بسته بندی راحت کتاب ها در اسباب کشی به روی لینک روبرو کلیک کنید. آموزش بسته بندی راحت کتاب ها در اسباب کشی

 

دریافت فایل PDF این مقاله

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *