بسته بندی راحت کتاب ها برای جابجا کردن به خانه جدید

اسباب کشی راحت

اسباب کشی راحت


کتاب ها را دسته بندی کنید و برخی از آنها را خارج کنید .

اگر میخواهید به جایی دور نقل مکان کنید و وزن لوازم برایتان مهم است ، باید کتاب هارا دسته بندی کنید و برخی از آنها را خارج کنید و کنار بگذارید . کتاب ها سنگین هستند. حتی جلدهای سنگین هم هزینه های شما را افزایش میابند . شما نیز میتوانید بخشی از کتاب هارا برای  صاحبخانه جدید به یادگار باقی بزارید .

 

از جعبه مناسب استفاده کنید .

پس از اینکه کتاب های خود را برای جمع آوری انتخاب کردید ، بهتراست جعبه هایی را تهیه کنید که هم مقاوم باشند و هم پارگی نداشته باشند که به راحتی میتوانید از شرکت کارتن بار

اسباب کشی راحت

اسباب کشی راحت

تهیه کنید . اهمیتی ندارد که جعبه ها استفاده شده باشند اما در مورد کتاب ها باید مراقب باشید که کارتن را تحمل کند و خشک باشد . جعبه هارا از هر طرف چسب بزنید و روی آنها برچسب بچسبانید تا محتویات آن مشخص باشد .

 

چگونگی جمع آوری کتاب ها با جلد سخت .

کتاب ها با جلد سخت را میتوانید با صورت عمودی با کنارهم قرار دادن بسته بندی کنید . این نوع بسته بندی کتاب ها باعث میشود به کتاب ها فشار وارد نشود و آسیب نبینند . اگر این کتاب برایتان خیلی مهم است و از اهمیت بالایی برخوردار است ، قبل از قرار دادن در کارتن آنها را لای کاغذ بسته بندی بگذارید . کتاب های ارزشی و گران بها یا آلبوم عکس های قدیمی را طوری قرار دهید که بینشان مقوا باشد تا نتوانند حرکت کنند و لای هر کتاب کاغذ قرار گیرد یا کتاب ها را میان نایلون های حباب دار قرار دهید که میتوانید به راحتی از شرکت کارتن بار تهیه کنید .

این مطلب هم جالب است بخوانید...
اهمیت کارتن اسباب کشی ارزان در حمل و نقل و جا به جایی

 

کارتن هارا برای نقل مکان آماده کنید.

اگر جعبه های نو و جدید نیز خریداری کرده اید بهتر است آنها را در کنارهم قرار دهید . سعی کنید قسمت پایانی جعبه های نو و جدید را چسب بزنید و اگر جعبه ها استفاده شده میباشند بهتراست تمام قسمت های آن را چسب بزنید .

 

جهت مطالعه قسمت پنجم مقاله اسباب کشی راحت به روی لینک روبرو کلیک کنید. آموزش اسباب کشی راحت قسمت پنجم

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *