پوشش برای وسایل خانه

پوشش وسایل خانگی

مبلمان درصورتی که روکش پارچه‌ای دارند

در زمان اسباب کشی تمام وسایل خانه و مبلمان خود را با روکش مخصوص خودشان پوشانده و آنها را نیز برای حمل کردن آماده کنید .

 

کارتن های بزرگ را فقط با کتاب و لوازم سنگین پر نکنید

زیرا حمل آنها برای کارگران عزیز بسیار سخت میشود ، لذا نیمی از آنها را با کتاب و نصف دیگر را با چیزهای دیگر پرکنید بهتر است .

 

برای جابجایی گل‌ها و گیاهان به ویژه گلدان های سنگین

جابجایی وسایل خانه

راهی جز جابجایی آنها به همان صورت وجود ندارد ولی در مورد گلدان های سبک و کوچک ، بهتر است تعدادی از آنها را در یک جعبه مقوایی مقاوم ، چوبی یا پلاستیکی قرارداده و در داخل هر یک از گلدان ها ، تکه چوبی به ارتفاع بلندترین گیاه گلدان فرو کنید . پس از این کیسه زباله‌ای بزرگ و یا پلاستیکی نازک را بر روی گلدان و دو طرف جعبه و همچنین تکه چوب های فرو رفته در گلدان قرار دهید و با چسب محکم کنید . البته روی آن سوراخ هایی برای تهویه گیاه بگذارید .

 

لباس های آویزان شده

پیشنهاد میشود آنها را با همان چوب لباسی به صورت یک مجموعه در یک کاور یا یک پلاستیگ بزرگ گذاشته یا در میان ملحفه پیچیده و جابجا کنید .

 

پوشش وسایل خانهجابجایی وسایل صوتی و تصویری

بهتر است که برای حمل وسایل خانه  از جعبه های مخصوص آنها استفاده کنید و یا یک جعبه دیگر با بسته بندی محکم در محل‌های حساس استفاده کرده و در صورت ممکن بودن با وسیله نقلیه خور آن را حمل کنید .

این مطلب هم جالب است بخوانید...
آموزش اسباب کشی راحت قسمت پنجم

 

اجناس گران بها و با قیمت

وسایلی گران قیمت همانند پول ،نقره ، طلا ، فرش و به همین صورت شکستنی ها را نیز در صورت داشتن توانایی و امکان با وسیله نقلیه شخصی خود همانند ماشین جا به جا کنید .

 

جهت مطالعه مقاله جمع آوری وسایل متفاوت در کوتاه‌ترین زمان  به روی لینک روبرو کلیک کنید. جمع آوری وسایل متفاوت در کوتاه‌ترین زمان

 

دریافت فایل PDF این مقاله

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *