اشیای مختلف را به چه صورتی بسته بندی کنیم ؟

بسته بندی اشیا

انواع کاغذها

کاغذ ها و کتاب های دارای جلد سخت را بهتر است خوابیده روی هم قرار دهید . آنها را بصورتی قرار دهید که برگه های هیچ یک از آنها خم نشود . برای اینکه کتب آسیب نبینند بهتر است که جلد کاغذی به سمت بالا باشد ورگرنه احتمال آسیب دیدن وجود دارد . شما نیز میتوانید از تمام این سه روش برای بسته بندی کتب استفاده کنید و به این توجه داشته باشد که کتاب ها در زاویه نا مناسب قرار نگیرند . شما نیز میتوانید آنها را در کاورهایی که میتوانید به راحتی از شرکت کارتن بار تهیه کنید ، قرار دهید .

 

سی دی ها

شما برای بسته بندی اشیا به چسب ، فوم برای بسته بندی کارتن یا روزنامه های باطله نیاز دارید . پیشنهاد میشود که اطراف کارتن را با فوم بسته بندی یا روزنامه پوشش دهید تا مقاوم شوند . بهتر است که اگر جعبه بزرگ است یا تعداد سی دی ها کم است همه آنها را در مرکز جعبه متمرکز کنید و زیرجعبه را با چسب های پهنی که میتونید از شرکت کارتن بار تهیه کنید ، ببندید .

بسته بندی اشیا

 

کلکسیون ها

برای بسته بندی اشیا به جعبه های بزرگ و کوچک ، چسب پهن ، نایلون های حباب دار ، فوم برای بسته بندی و کاغذ نیاز دارید . هر وسیله ای که شکستنی است را بصورت جداگانه در یک نایلون حباب دار بپیچید و آن را چسب بزنید . بهتر است فوم های بسته بندی یا کاغذهای مچاله شده را در پایین کارتن قرار دهید تا از رسیدن ضربه به آنها جلوگیری کند .

این مطلب هم جالب است بخوانید...
نکاتی در مورد اسباب کشی راحت که باید به آن توجه کنیم

 

موارد در معرض اشتعال

پیشنهاد میشود پیش از اسباب کشی برای جمع آوری این دسته محصولات با مراکز آتشنشانی ، بازیافت و یا دفتر حفاظت محیط زیست تماس بگیرید . بسته بندی این نوع مواد غیرقانونی و خطرآفرین است . بسیاری از مکان های بازیافت و آتشنشانی در بیشتز شهر را زمانی را برای از بین بردن مواد قابل اشتعال در نظر میگیرند که بهتر است شما نیز در همان زمان این مواد را از بین ببرید.

 

جهت مطالعه مقاله چگونه وسایلمان را جابجا کنیم بدون اینکه آسیب ببینند به روی لینک روبرو کلیک کنید. چگونه وسایلمان را جابجا کنیم بدون اینکه آسیب ببینند ؟

 

دریافت فایل PDF این مقاله

 

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *