جمع آوری وسایل متفاوت در کوتاه‌ترین زمان

بسته بندی وسایل در زمان کوتاه

ظروف شکستنی ، کریستال و چینی

 

برای  بسته بندی این نوع مواد به جعبه های کوچک و بزرگ ، چسب نواری ، مقوا ، فوم بسته بندی ، روزنامه و نایلون حبابدار که میتوانید از شرکت کارتن بار تهیه کنید ، نیاز دارید . بین ظروف و کاسه ها روزنامه و نایلون حبابدار قرار دهید و سعی کنید که بالای جعبه را خالی بگذارید تا بتوان قسمت خالی را با روزنامه پر کرد .

پس از آن قسمت بالایی و کناری ظروف را با فوم بسته بندی و روزنامه پرکنید . درزهای آن را ببندید و روی آن با ماژیک بنویسید (( شکستنی )) .

هر ماگ یا لیوان را در بخشی از نایلون حبابدار قرار داده و به دور آن روزنامه بپیچید و روی آن چسب بزنید . بخش هایی از فوم یا روزنامه را در قسمت پایین جعبه قرار دهید . یک لایه نازک مقوا بر روی آن قرار دهید و سپس لایه‌ای دیگر از وسایل بسته بندی شده را در بالا و کنار آن قرار دهید . به همین صورت لیوان و ماگ ها را روی هم قرار دهید تا با لایه بالا برسید سپس جعبه را  درز بندی کنید .

جمع آوری وسایلاز کارتن های محافظت برای نوشیدنی استفاده نکنید مگر آنکه جنس مقوایی که از آن استفاده میکنید بسیار محکم باشد و حتما در قسمت پایین آن از مواد بسته بندی استفاده کنید ، معمولا این جعبه ها بسیار نازک اند در این حالت پیشنهاد میشود تمامی لیوان ها با نایلون حبابدار پوشیده شوند .

 

اسباب بازی ها

 

به روزنامه و نوار چسب و کارتن یا کاور برای جمع آوری آنها نیاز دارید . اگر فرزندان شما از سن کمی برخوردارند بهتر است جمع آوری وسایل اتاق آنها را به انتها منتقل کنید تا جابجایی راحت تر انجام شود . اگر فرزندانتان بزرگ هستند بگذارید تا خودشان اتاقشان را جمع کنند . بسته بندی وسایل زمان مناسبی است تا بتوانید درباره چیزهایی که درباره آنها نگران هستید باهم صحبت کنید .

این مطلب هم جالب است بخوانید...
آموزش اسباب کشی راحت قسمت چهارم

به آنها اجازه دهید تا چیزهایی را که میخواهند درون کوله خود یا ماشین بگذارند ، انتخاب کنند . بسیاری از اسباب بازی های کودکان شکستنی نبوده و میتوان آنها را به راحتی در کارتن قرار داد و قسمت خالی آن ها را با روزنامه یا پارچه پر کرد .

 

جهت مطالعه مقاله اشیای مختلف را به چه صورتی بسته بندی کنیم  به روی لینک روبرو کلیک کنید. اشیای مختلف را به چه صورتی بسته بندی کنیم ؟

 

دریافت فایل PDF این مقاله

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *