جمع آوری وسایل متفاوت در کوتاه‌ترین زمان

بسته بندی وسایل در زمان کوتاه

ظروف شکستنی ، کریستال و چینی

 

برای  بسته بندی این نوع مواد به جعبه های کوچک و بزرگ ، چسب نواری ، مقوا ، فوم بسته بندی ، روزنامه و نایلون حبابدار که میتوانید از شرکت کارتن بار تهیه کنید ، نیاز دارید . بین ظروف و کاسه ها روزنامه و نایلون حبابدار قرار دهید و سعی کنید که بالای جعبه را خالی بگذارید تا بتوان قسمت خالی را با روزنامه پر کرد .

پس از آن قسمت بالایی و کناری ظروف را با فوم بسته بندی و روزنامه پرکنید . درزهای آن را ببندید و روی آن با ماژیک بنویسید (( شکستنی )) .

هر ماگ یا لیوان را در بخشی از نایلون حبابدار قرار داده و به دور آن روزنامه بپیچید و روی آن چسب بزنید . بخش هایی از فوم یا روزنامه را در قسمت پایین جعبه قرار دهید . یک لایه نازک مقوا بر روی آن قرار دهید و سپس لایه‌ای دیگر از وسایل بسته بندی شده را در بالا و کنار آن قرار دهید . به همین صورت لیوان و ماگ ها را روی هم قرار دهید تا با لایه بالا برسید سپس جعبه را  درز بندی کنید .

جمع آوری وسایلاز کارتن های محافظت برای نوشیدنی استفاده نکنید مگر آنکه جنس مقوایی که از آن استفاده میکنید بسیار محکم باشد و حتما در قسمت پایین آن از مواد بسته بندی استفاده کنید ، معمولا این جعبه ها بسیار نازک اند در این حالت پیشنهاد میشود تمامی لیوان ها با نایلون حبابدار پوشیده شوند .

 

اسباب بازی ها

 

به روزنامه و نوار چسب و کارتن یا کاور برای جمع آوری آنها نیاز دارید . اگر فرزندان شما از سن کمی برخوردارند بهتر است جمع آوری وسایل اتاق آنها را به انتها منتقل کنید تا جابجایی راحت تر انجام شود . اگر فرزندانتان بزرگ هستند بگذارید تا خودشان اتاقشان را جمع کنند . بسته بندی وسایل زمان مناسبی است تا بتوانید درباره چیزهایی که درباره آنها نگران هستید باهم صحبت کنید .

این مطلب هم جالب است بخوانید...
نایلون حباب دار در بسته بندی لوازم چه نقشی دارد؟

به آنها اجازه دهید تا چیزهایی را که میخواهند درون کوله خود یا ماشین بگذارند ، انتخاب کنند . بسیاری از اسباب بازی های کودکان شکستنی نبوده و میتوان آنها را به راحتی در کارتن قرار داد و قسمت خالی آن ها را با روزنامه یا پارچه پر کرد .

 

جهت مطالعه مقاله اشیای مختلف را به چه صورتی بسته بندی کنیم  به روی لینک روبرو کلیک کنید. اشیای مختلف را به چه صورتی بسته بندی کنیم ؟

 

دریافت فایل PDF این مقاله

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *